Zadzwoń do nas: 729 919 919 - pomożemy i doradzimy z wyborem alkoholu!
Napisz do nas: info@alkonawesele.pl - najszybsza wycena!

Bestsellery – TOP 5 z kategorii Wódka Weselna

TOP 5 z kategorii Wódka Weselna

Poznaj Nasze BESTELLERY!

wodka wyborowa

Miejsce 5.
– Wyborowa

Spotkanie z klasykiem, którego ikoniczny smak rozpoznawany jest na całym świecie. Wódka Wyborowa spełnia wymogi Chronionego Oznaczenia Geograficznego Polska Wódka. To oznacza, że każdy etap procesu produkcji dobywa się na terenie Polski. Polskie żyto sprawia, że znaną wszystkim, klasyczną wódkę Wyborowa charakteryzuje wyrazisty smak przełamany subtelną słodyczą. Połączenie kilkusetletnich polskich tradycji gorzelniczych i nowoczesnych osiągnięć technologii sprawia, że Wyborowa zyskała miano naszego narodowego dziedzictwa.

Miejsce 4.
– Absolut Blue

Odważna, oryginalna i kreatywna. Absolut Vodka zadebiutowała w Nowym Jorku w 1979 roku. Przezroczysta butelka pozbawiona etykiety, inspirowana wyglądem osiemnastowiecznych buteleczek z lekami, wyróżniała się na tle wysokich i krzykliwych produktów konkurencji. W końcu mówimy o Nowym Jorku z lat 70. Trzeba było się wyróżniać, aby być zauważonym. Ewolucja, nie rewolucja. Absolut Vodka nieustannie wyróżnia się unikatowym charakterem – zarówno w kwestii wzornictwa, jak i smaku.

wodka absolut
wodka stumbras z klosem

Miejsce 3.
– Stumbras z Kłosem

Stumbras to wódka najwyżej jakości produkowana na Litwie o krystalicznie czystym smaku i delikatnym aromacie. Wyjątkowość tego trunku podkreśla to, że w butelce znajduje się naturalny kłos zboża, dzięki czemu butelka prezentuje się naprawdę pięknie i nietypowo.

Miejsce 2.
– Biały Bocian

To najwyższej jakości wódka klasy premium, która dzięki unikalnemu systemowi zestawiania składników przez najlepszych fachowców, charakteryzuje się niezwykłą delikatnością. Powstaje na bazie tradycyjnej receptury wyłącznie z niemodyfikowanych genetycznie polskich zbóż pochodzących z Wielkopolski.

wodka bialy bocian
wodka finlandia

Miejsce 1.
– Finlandia

Wódka tworzona w promieniach słońca północy w Finlandii, wyraża fińską koncepcję życia, zgodnego z naturą, z której wódka czerpie najlepsze składniki. Historia prawdziwie fińskiej wódki rozpoczęła w 1970 roku firma Alko. Rok później Finlandia została pierwszą skandynawską wódką, którą sprzedawano w Stanach Zjednoczonych.

Krystalicznie czysta, woda polodowcowa oraz wysokiej klasy jęczmień nadaje Finlandii czysty i gładki smak. Nie bez powodu śpiewano przecież “Kocham Cię jak Finlandię” (czy jakoś tak :))

Call Now Button