Zadzwoń do nas: 729 919 919 - pomożemy i doradzimy z wyborem alkoholu!
Napisz do nas: info@alkonawesele.pl - najszybsza wycena!

Wieczory Panieńskie i Kawalerskie

Zanim Parze Młodej uda się szczęśliwie dobrnąć do najważniejszego dnia w życiu, czeka ich absolutnie szalony i niezapomniany wieczór. Z należytą pompą i honorami należy “pożegnać wolność”.  Wieczory Panieńskie i Kawalerskie niejednokrotnie stały się legendą. Przyznajcie się kto nie oglądał kultowego Kac Vegas? To już dość ekstremalna wersja tego wyjątkowego wieczoru. Ale pewnie niejednemu z Was udało się naprawdę zaszaleć. Kac morderca i wspomnienia tańców w rytm przebojów disco polo obudziły niejednego z nas na drugi dzień. Dlatego warto pomyśleć o zorganizowaniu tej wyjątkowej nocy trochę wcześniej, niż na dzień przed uroczystością. Tak, aby poszukiwania zaginionego narzeczonego nie przyćmiły uroczystości weselnych. Optymalnie jest chyba na dwa tygodnie przed planowaną  uroczystością ślubną, wtedy mamy niemal pewność, że uda się doprowadzić do ładu przed najważniejszym dniem w życiu. Mamy już datę co dalej? Warianty są różne, od szalonej imprezy w klubie, przez bardziej kameralny wyjazd w góry, aż po luksusowy zagraniczny wypad.

Pomysł na Wieczór Panieński

Wieczory panieńskie z zasady bywają bardziej spokojne od tych kawalerskich. Dziewczyny częściej wybierają się na przykład do SPA, by zrelaksować się podczas kojących zabiegów, popijając kieliszeczek Prosecco. Brzmi idealnie. Często organizowane są na przykład weekendowe wypady zagraniczne, szybki lot do Włoch czy Grecji. Tam przy kieliszku Aperolu bywalczynie imprezy plotkują do białego rana. Jest też czas na zwiedzanie czy zakupy w ekskluzywnych butikach.

wieczor panienski

Nie wszystkie Panny Młode są zapewne tak grzeczne, dlatego szalone imprezy nie są oczywiście wykluczone. Takie wypady organizowane są przeważnie przez Przyjaciółki, które planują ten wieczór w najdrobniejszych szczegółach. Od kolorów sukienek, przez rezerwacje miejsc, po dobór adekwatnych trunków. Wśród bywalczyń wieczorów panieńskich zdecydowanie królują lżejsze alkohole typu białe wino, lekkie piwko, Prosecco czy też kolorowe drinki. Czym byłby wieczór panieński bez dobrego Mojito czy kultowego Sex on the Beach?! Dopełnieniem tej szalonej nocy są odpowiednio dobrane trunki. Aby uniknąć kaca mordercy warto jednak nie mieszać zbyt intensywnie. Spożywanie jednego rodzaju alkoholu przez całą szaloną noc uchroni nas przed bolesnymi konsekwencjami.

wino rozowe freixenet italian rose

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:
– win,
– szampanów,
– wódek.

Dodatkowo oferujemy:
– wynajem fotobudki z zestawem akcesoriów,
– personalizowany upominek dla Panny młodej,
– prezenty dla druhen!

Pomysł na Wieczór Kawalerski

Męskie wieczory przeważnie bywają zdecydowanie bardziej szalone. Ale oczywiście nie zawsze. Spora część wieczorów kawalerskich spędzanych na strzelnicy czy paintballu ze zgrzewką ulubionego piwa. Albo w gronie najbliższych kumpli przed konsolą ze zgrzewką wódki. Albo na przykład na gokartach. Wszystko zależy od preferencji Pana Młodego i od inwencji twórczej jego kumpli. Często wieczory bywają naprawdę szalone i trwają trochę dłużej niż definicja przewiduje.

wieczor kawalerski

Panowie zdecydowanie stawiają na mocniejsze trunki. Króluje czysta wódka i whisky. Kolorowe drinki z palemką do domena Pań. Na wieczorze kawalerskim tego nie doświadczymy. Dobre piwo na start oczywiście pewnie się pojawi. Panowie przeważnie zaczynają w domu, a kończą gdzie nogi ich poniosą. Nocne kluby, puby, tańce, hulanki i swawole, czasami też jakieś salony gier. Zabawa bywa naprawdę nieprzewidywalna. Bywa i tak, że Pan Młody budzi się trzy dni później w innym mieście. Bywa różnie. Popularne są także survivalowe wyjazdy. Coś dla fanów mocnych wrażeń. W ciągu dnia paintball, podchody, może nawet kajaki, a wieczorem ognisko i zgrzewka dobrej wódki. Męskie pogaduszki, wspomnienia pierwszej miłości i fałsze do białego rana. Plus jest taki, że Panowie budzą się oddychając świeżym powietrzem w lesie, co może wpłynąć na lepsze dotlenienie mózgu i mniejszego kaca.

Call Now Button